Grupa Kapitałowa POL-DRÓG jest polską, nowoczesną i dynamiczną firmą branży budownictwa drogowego i infrastrukturalnego, działającą na rynku od przeszło 65 lat, wprowadzającą realną zmianę w otoczeniu. Należy do grona liderów branży w Polsce, zatrudniając w sezonie nawet 3.000 specjalistów.

Projektujemy, budujemy, modernizujemy, finansujemy, zarządzamy i utrzymujemy obiekty usprawniające nasze codzienne życie: infrastrukturę komunikacyjną, którą łatwo i przyjemnie podróżujemy, zabytkowe skarby architektury, które skupiają wokół siebie społeczności, sieci wodno-kanalizacyjne, gazowe i elektryczne, umożliwiające wszystkim dostęp do mediów, niezbędnych do komfortowej egzystencji.

A wszystko to wg surowych reguł, mających na względzie najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych produktów oraz w bezkompromisowym szacunku do środowiska naturalnego – najcenniejszego dobra, za które czujemy się odpowiedzialni.

Mamy nadzieję, że tak istotne dla nas jakość, stabilność, innowacyjność, wykwalifikowana kadra, potencjał i odpowiedzialność znajdzie odzwierciedlenie w Państwa opinii nt. naszej firmy i zachęci Państwa do nawiązania współpracy. Szczerze zapraszamy, abyście Państwo zaufali naszemu doświadczeniu.

PREZENTACJA GRUPY KAPITAŁOWEJ

POTENCJAŁ KADROWO / SPRZĘTOWY

0
WYTWÓRNII MAS BITUMICZNYCH
0
MASZYN BUDOWLANYCH
0
ZATRUDNIONYCH INŻYNIERÓW

MISJA I WARTOŚCI

KALENDARIUM

SEKCJA DLA AKCJONARIUSZY

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
dla osób ujawnianych w rejestrach prowadzonych przez Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego („PKO BP BM”)